Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
ETS NORD alustas uute seadmete tootmist
Ventilatsioonisüsteemide tootja ETS NORD AS avas eelmisel nädalal Tallinna tehases uue korpuse, kus arendatakse ja toodetakse kogu Põhjamaades ainulaadse tehnoloogia abil innovaatilisi köögiventilatsiooni seadmeid.
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.