Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Embach jõudis Tartu suurima gümnaasiumihoonega poole peale
Värskelt Nordeconi tütarettevõtteks saanud Embach Ehitus, mis rekonstrueerib Tartu Annelinna gümnaasiumi, on töödega graafikus ning jõudnud ligikaudu poole peale. Tööde käigus jäid hoonest alles vaid välisseinad.
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.