Tee-ehituseks vajaliku bituumeni importija Nynase raskused on näide, kuidas kaugele Venezuelale seatud sanktsioonid puudutavad ka Eesti ärielu. Nynase siinne konkurent sai sellest ainult jõudu juurde.
Bituumenit on vaja asfaltteede ehitamiseks.
  • Bituumenit on vaja asfaltteede ehitamiseks.
  • Foto: Andras Kralla
Eesti firma küll ületas tarneraskused, aga praegu on Nynase emafirma Rootsis saneerimisele läinud. „Helistatakse, küsitakse, mis on juhtunud, miks see nii on,“ nentis Eestis tegutseva Nynase juht Indrek Tepp, et emaettevõtte raskused jäävad laiemalt silma.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele