• 02.12.19, 18:21
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jõhvis avati Pargi Keskus

Reedel, 29. novembril avati Jõhvi ja Kohtla-Järve piirkonna suurim kaubandus- ja vaba aja keskus Pargi Keskus. Keskuses avasid uksed mitmed piirkonna suurimad kauplused, toidukohad ja teenindusettevõtted.
Jõhvis avati Pargi Keskus
Keskuse arendaja on Jõhvi Pargi Arendus Kaubandus OÜ, mis kuulub kodumaisele kapitalile. Keskuse ehitas Vilcon Ehitus ja kaasfinantseerijateks olid Luminor ja Coop Pank. Hoone arhitektideks on AB Luhse ja Tuhal ja Proge OÜ. Sisearhitektuuri teostas Ruutu6. Kaubanduslik konsultant ja maakler oli Dream Centers OÜ.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele