• 20.11.19, 12:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

KMG: Reidi tee on olnud väljakutse

Ehitusettevõtete TOPis kolmandale kohale jõudndud AS KMG Inseneriehituse juhatuse liikme Indrek Pappeli sõnul oli 2018 neile igati korralik aasta, mille tulemusega jäädi rahule. “Oluline, et suutsime hoida pakkumispõhisel turul korralikku marginaali,” lisas ta.
KMG Inseneriehituse juhatuse liige Indrek Pappel
  • KMG Inseneriehituse juhatuse liige Indrek Pappel
Käeolev aasta on olnud aga Pappeli sõnul keeruline: ettevõtte ressurss on olnud hõivatud Reidi tee ehitusega ja sellise mitmekülgse infraprojekti teostamine, kus tuleb linnaruumis ja sisuliselt merele avatuna ellu viia väga keerulised insenertehnilised lahendused, on olnud kogu ettevõtte töötajatele suur väljakutse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:33
Garaažiuste külmasildade probleemi pärast enam pead vaevama ei pea
Garaažiuste ja teiste tõstanduste alla tekkivad külmasillad ning ilmastiku mõjul siseruumidesse sattuv sadevesi on aastaid olnud probleemiks paljudes tootmis-, tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Lahenduseks on SOJLO®, mis pakub kaasaegseid energiatõhusaid külmasillavabasid uksekünniseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele