• 13.11.19, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Astlanda ja Innopolis tähistasid Ida-Viru Keskhaigla ehitustööde algust

Eile said Ida-Viru Keskhaigla M-korpuse ja G-korpuse nurgakivi panemisega Ahtmel ehitustööd ametlikult alguse. Uue korpuse ehitamine ja olemasoleva renoveerimine võivad kokku minna maksma 30 miljonit eurot.
Astlanda ja Innopolis tähistasid Ida-Viru Keskhaigla ehitustööde algust
  • Foto: Innopolis Insenerid
Uue M-korpuse js G-korpuse juurdeehituse on projekteerinud Eesti inseneribüroo Innopolis Insenerid, hooned ehitab Astlanda Ehitus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele