• 24.10.19, 13:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus kruiisiterminal: mereküte, päikesepaneelid ja kilomeeter promenaadi

Tallinna Sadam kuulutas välja riigihanke Tallinna Vanasadama kruiisiterminali ja sellega piirneva promenaadiala ehitustööde läbiviimiseks. Terminal ehitatakse Vanasadamasse praeguste kruiisikaide vahetusse lähedusse, teatas börsil noteeritud riigifirma.
Kunstniku nägemus uuest kruiisiterminalist.
  • Kunstniku nägemus uuest kruiisiterminalist.
  • Foto: Tallinna Sadam
Ettevõtte teatel tuleb kruiisiterminal multifunktsionaalne ja keskkonnasäästlik. Mööda mereäärt ja tulevase kruiisiterminali katusetasandilt kuni muuli otsani rajatakse linnarahvale avatud jalutuspromenaad koos rohealadega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:33
Garaažiuste külmasildade probleemi pärast enam pead vaevama ei pea
Garaažiuste ja teiste tõstanduste alla tekkivad külmasillad ning ilmastiku mõjul siseruumidesse sattuv sadevesi on aastaid olnud probleemiks paljudes tootmis-, tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Lahenduseks on SOJLO®, mis pakub kaasaegseid energiatõhusaid külmasillavabasid uksekünniseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele