• 23.10.19, 14:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Sadam kavandab täidetud merepõhja ärihooneid

Tallinna linnavalitsus otsustas esitada linnavolikogule Tallinna Sadama A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala detailplaneeringu koostamise algatamise otsuse eelnõu.
Tallinna Sadama A-terminali ala.
  • Tallinna Sadama A-terminali ala.
  • Foto: Hele-Mai Metsal
Planeeritava maa ala suurus on 66,12 ha, millest enamiku moodustab meri. Detailplaneeringu koostamise eesmärk on moodustada krundid ning määrata kruntide kasutamise tingimused ja ehitusõigus ühe maa-aluse ja kuni nelja maapealse korrusega hoonete ehitamiseks, teatas Raepress.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:33
Garaažiuste külmasildade probleemi pärast enam pead vaevama ei pea
Garaažiuste ja teiste tõstanduste alla tekkivad külmasillad ning ilmastiku mõjul siseruumidesse sattuv sadevesi on aastaid olnud probleemiks paljudes tootmis-, tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Lahenduseks on SOJLO®, mis pakub kaasaegseid energiatõhusaid külmasillavabasid uksekünniseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele