• 21.10.19, 10:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nordecon ehitab 40 miljoni eest Pro Kapitali arendatava Kalaranna kvartali

Pro Kapitali kontserni kuuluv Kalaranna Kvartal OÜ ja Nordecon AS sõlmisid rohkem kui 40 miljoni euro väärtuses lepingu Tallinnas Kalaranna kvartali kahe esimese etapi projekteerimiseks ja ehitamiseks, teatasid ettevõtted.
Nordecon ehitab 40 miljoni eest Pro Kapitali arendatava Kalaranna kvartali
  • Foto: Nordecon
ASi Pro Kapital Grupp tegevjuhi Paolo Michelozzi sõnul on Kalaranna kvartal terviklik keskkond, kus kohtuvad kaasaegne suurlinnalik arhitektuur, läbimõeldud kasutajakogemus läbi kvaliteedi ja esteetika ning avalik linnaruum.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 06:00
PVC või bituumen – kumb valida? Tulevik näitab suurt vahet
Vinüülkloriid on aine, mida leidub tehases toodetud plastdetailides ning mida seostatakse „uue auto lõhnaga“. Seda tekib ka polüvinüülkloriidi ehk PVC lagunemisel. Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri klassifikatsiooni kohaselt kuulub vinüülkloriid esimese grupi kantserogeenide hulka, kirjutavad materjaliteadlane Jüri Liiv ja lamekatuste spetsialist Siim Rannik.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele