• 09.10.19, 10:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti termopuidutootja ostis Soome puidufirma

Eesti puidutööstus AS Thermory omandab enamusosaluse Jyväskyläs tegutsevas Soome puidufirmas Siparila.
Thermory tegevjuht Johann Sulling
  • Thermory tegevjuht Johann Sulling
  • Foto: Andras Kralla
Suurtehingu järel küündib kontserni käive üle 100 miljoni euro aastas, oluliselt paraneb ka ühineva ettevõtte müügivõimekus. Tehingu hinda pooled ei avalikusta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.08.25, 09:00
Argo Luhaste: hilinemised ja lisakulud on sageli seotud geotehniliste oludega
Suurbritannias aastatel 1970–1994 läbiviidud ehitusuuringust, milles analüüsiti hilinemiste ja eelarve ületamiste põhjuseid, selgus, et 40% ootamatutest hilinemistest ja lisakuludest olid seotud geotehniliste oludega. Ehitaja vaates tõusetub küsimus: mis saab siis, kui tegelik kohapealne geotehniline olukord osutub arvatust keerulisemaks?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele