• 01.10.19, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Naisobjektijuhile ehitusplatsil vastu ei vaielda

Liis Nemvalts on objektijuht, kellele vastu ei vaielda vastu ja keda pimedatesse kohtadesse ei saadeta. Nemvaltsi sõnul ei jää tal ehitusplatsil midagi korda saatmata seetõttu, et ta on naine.
Naisobjektijuhile ehitusplatsil vastu ei vaielda
  • Foto: Riho Semm
Septembrikuu hommik, kell on pool üheksa. Lõuna-Eestis Valgjärvel Siidrikoda ehitava Mapri Ehituse objektijuht Liis Nemvalts on pool tundi objektil olnud ja loeb parajasti kokku ning kannab ehitustööde päevikusse allhankijaid. “Elektrikud, EPO-põrandate paigaldajad, uste paigaldajad, ventilatsioonimehed, komposiidipaigaldajad. Kolm maalrit, kaks ukseliistude paigaldajat. Täna on ametis ligi 30 töötajat ja kella üheksaks on nad kõik kohal,” räägib objektijuht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 13:09
LEDVANCE 10: kümne aastaga valgustusturul tipptegijate hulka
2016. aastal eraldati OSRAMist traditsiooniliste valgusallikate äri ning sündis uus kaubamärk LEDVANCE. Ettevõtte portfellis olid peamiselt tooted, mille tulevik Euroopas oli regulatsioonide tõttu sisuliselt ette määratud. Traditsioonilised valgusallikad sisaldasid keskkonnale ohtlikke aineid ja nende energiatõhusus jäi uutele nõuetele jalgu. Algas globaalne LED-teholoogiale üleminek.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele