• 26.09.19, 14:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Meeleolu ehitussektoris sunnib äriplaane kärpima

Ehitussektor meil ja mujal annab hoiatavaid noote. Jahtumist on tundnud omal käel mitu seonduvates sektorites tegutsevat ettevõtjat, kinnisvaraettevõtted samal ajal loodavad, et suuremat korrektsiooni ei tule.
Ehitussektoril on olnud mitu tugevat aastat, kuid nüüd tunnevad jahtumise külma hingust ka teised sektorid.
  • Ehitussektoril on olnud mitu tugevat aastat, kuid nüüd tunnevad jahtumise külma hingust ka teised sektorid.
  • Foto: Andras Kralla
"Kui vaatame ehitussektorit laiemalt, siis praegu aknad-uksed, isolatsioonimaterjalid ja ka ehitusplokid müüvad nii et ragin taga. Numbrid on suuremad kui eelmine aasta, aga betoon on vähenemas," tõdes Kunda Nordic Tsemendi juht Meelis Einstein Äriplaan 2020 konverentsil antud intervjuus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele