Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ekspordijuht: Dubaisse võib pakkuda nii materjale kui teenuseid
9.-11. septembrini toimus president Kersti Kaljulaidi visiit Abu Dhabisse ja Dubaisse. Riigipead saatis äridelegatsioon 70 ettevõtjaga, visiidi eesmärk oli toetada Eesti ettevõtete äri edendamist Araabia Ühendemiraatides.
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.