• 14.08.19, 12:16
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kodumaja omanikud võtsid mitu miljonit dividendi

Maailma kõrgeima puitelamu ehitanud Kodumaja peab eelmist aastat pigem keskpäraseks, kus kasum jäi alla ootuste.
Kodumaja suurim omanik on peamiselt Lembit Lump ettevõtte Bonaares OÜ kaudu.
  • Kodumaja suurim omanik on peamiselt Lembit Lump ettevõtte Bonaares OÜ kaudu.
  • Foto: Andres Haabu
Ettevõte teenis eelmisel aastal 57,94 miljoni eurose käibe juures 3,15 miljonit eurot tegevuskasumit. Ettevõte tunnistab aruandes, et eelmise aasta müügitulu ja kasum jäid väiksemaks eesmärgistatust – müügituluks oli planeeritud 71 miljonit ja tegevuskasumiks 7,8 miljonit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele