Autor: Ehitusuudised • 1. august 2019

TREV-2 korrastab Lasnamäel 1,5 miljoni eest kõnniteid

Esmaspäeval, 5. augustil alustab TREV-2 Grupp rekonstrueerimistöödega Lasnamäel P. Pinna tänaval. Tööde käigus rajatakse puuduvad kõnnitee lõigud ning rekonstrueeritakse tänavaga ristuvad juurdepääsuteed ja parkimisalad.
Autor: Wikipedia

Tallinna abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul rajatakse 800 meetri pikkusele P. Pinna tänavale siiani kohati puuduvad asfaltbetoonkattega kõnniteed laiusega 2-3 meetrit. „Rajatava sõidutee asfaltkatte laiuseks on läbivalt 7,5 meetrit, mis on piisav sõidukite kahesuunaliseks liikluseks ning tänava ääres pikiparkimise võimaldamiseks,“ selgitas Klandorf. „Üldist parkimiskorraldust ei muudeta. Liikluse rahustamiseks rajatakse künnised ning P. Pinna tänava ja Vikerlase tänava ristmik rajatakse tõstetud ristmikuna.“

Lisaks rekonstrueeritakse M. Härma tn 1 ja P. Pinna tn 9 vaheline kergliiklustee, mille ristumiskohta P. Pinna tänavaga rajatakse kivisillutiskattega puhkeala koos pinkide ja prügikastidega.

Lisaks tee-ehituslikele töödele rekonstrueeritakse tänava sajuveekanalisatsioon ning rajatakse LED-tehnoloogial põhinev tänavavalgustus. Vaegnägijate liikumisvõimaluste parendamiseks paigaldatakse ülekäiguradadele braikivid.

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel koostas Projektdokumentatsiooni koostas T-Model OÜ. Ehitustöid teostab AS TREV-2 Grupp. Ehitustööde lepinguline maksumus on 1 490 000 eurot.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785