• 22.07.19, 06:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elektrimasinad jõuavad ka ehitusse

Hübriidtehnoloogia ja intelligentsed masinad on saabumas ka ehitusmasinate turule, kinnitab Baltemi tegevjuht Margus Kisel.
Elektrimasinad jõuavad ka ehitusse
“Lähiajal tulevad turule juba esimesed täiselektrilised masinad ehk siis peaaegu kõik tootjad tegelevad keskkonnasäästlikkusega. Nõudlus nende masinate järele kasvab ajas koos klientide teadlikkusega. Meie suur töö on selles osas klienti harida ja aidata operaatoreid koolitada.”

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:13
Materjalist ei piisa: vee-ettevõtted ootavad partnerilt ka tehnilist tuge ja koolitust
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele