2019. aasta lõpus Tallinnas Hiltoni hotelli kõrval valmiv uus kuuekorruseline kortermaja sai kõrguse kätte ning ehitajad pidasid sarikapidu.
Jakobsoni 13 hoone arendaja, 1Partner Advisory juhi Erkki Ääremaa sõnul oli tegemist ainsa krundiga kvartalis, mis polnud veel korrastatud. “Uus maja on silmapaistvalt skandinaavialiku ja moodsa ilmega,” ütles Ääremaa ja lisas, et kuigi ehitus alles käib, on saadaval veel vaid üksikud korterid.
Hoone lõppkõrguseni jõudmise tähistamiseks korraldas arendaja ehitajatele peo, millel võeti alla sarikapärg ning esines isegi viiuldaja katusel.
Jakobsoni 13 korterelamu valmib 2019. aasta lõpus. Hoone esimesel korrusel on äripinnad ning kõrgematel korrustel 35 rõdudega korterit. Majal on ka maa-alune parkimiskorrus.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Korterelamu projekteeris arhitektuuribüroo Korrus ning sisekujunduse tegi 2018. aasta Sisearhitektide Liidu aastapreemia laureaat Kärt Tähema. Maja arendab 1Partner gruppi kuuluv 1Partner Advisory.
Seotud lood
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.