Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ehitusfirma juht: ehita kliendile vaid seda, mida tal on vaja
Ehitushind saab takistuseks juhul, kui kliendile tahetakse teha rohkem, kui tal vaja on, usub Mapri Ehituse tegevjuht Tarmo Roos.
Oma klienti – üürnikku või ostjat, tasub analüüsida, et teha pakkumine vastavalt tema vajadustele ja soovidele, rääkis Tarmo Roos saates “Eetris on ehitusuudised” reporter Lauri Leetile.
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.