• 12.07.19, 23:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merko hakkab Lätis kõrgkooli ehitama

Merko Ehituse kontserni kuuluv SIA Merks ja SIA LMH sõlmisid täna lepingu rahvusvahelise kõrgkooli ehituseks Lätis Babīte maakonnas Pinkis, teatas Merko Ehitus.
Merko hakkab Lätis kõrgkooli ehitama
  • Foto: Raul Mee
Tööd hõlmavad uue koolihoone ja ühiselamu ehitust. Lepingu maksumus on 10,1 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.
Ehitus algab tänavu septembris ning tööde üleandmine on plaanitud 2020. aasta augustis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele