Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kasvanud kulud ja bürokraatia lõikasid ehitusfirma käivet ja kasumit
Ehituse peatöövõtu ja kinnisvara arendusega tegelev Hausers Grupp kaotas aastaga mitu miljonit eurot käibes ja kasumis.
Ehitus- ja kinnisvaraarendusfirma Hausers Grupp omanikud Madis Mägi, Janno Parik ja Tomy Saaron
Foto: Andras Kralla
Hausers Grupi omanike teatel on kinnisvara arenduse marginaalid viimase viie aastaga oluliselt langenud ja omahind tõusnud, mistõttu on arendustegevus muutunud palju riskantsemaks ja konkurentsitihedamaks.
Puistevill on oma universaalsuse ja tõhususe tõttu kujunenud üheks populaarsemaks soojustuslahenduseks nii uusehitistes kui ka renoveerimisprojektides.
3,5 aasta pärast on Tallinnal olemas üldplaneering. Vanalinna arendamise osas leiti koostöökoht. Kivisaar ja Karro avaldasid, milline on nende nägemuses Tallinn aastal 2035.