• 03.07.19, 14:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Isegi tuumajaama ehitus ei aidanud Maru Ehitust kahjumist välja

Ehitusettevõte Maru Ehitus on teist aastat ärikahjumis, kuid lubab tänavuse tööga varasemad kahjumid tasa teha.
Isegi tuumajaama ehitus ei aidanud Maru Ehitust kahjumist välja
  • Foto: Raul Mee
Hulga teiste objektide seas ka Soomes tuumajaama ehitav Maru Ehitus AS jäi eelmisel aastal 1,7 miljoni euroga ärikahjumisse. Aasta varem oli kahjum 3,8 miljonit eurot, aga veel 2016. aastal oli kasum veel 1,7 miljonit eurot. Ettevõtte puhaskahjumiks kujunes eelmisel majandusaastal 0,7 miljonit eurot. Aasta varem oli puhaskahjum 3,9 miljonit eurot ja sellest aasta veel varem oldi kasumis 1,2 miljoni euroga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.01.26, 13:29
Raudteetaristu seire raudteeprojektides – mida saaks Rail Baltica projekti puhul arvesse võtta GEO-Instrumentsi kogemustest?
Kaasaegne raudteetaristu seab üha kõrgemaid nõudmisi ohutusele, vastupidavusele ja käitlustõhususele. Nende nõuete täitmisel on oluline roll raudteetaristu seirel, mis toetab nii ehitustööde ohutut elluviimist kui ka taristu seisukorra jälgimist selle kasutusel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele