Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Betooniühingu üliõpilastööde preemiad läksid kolme kõrgkooli
Eesti Betooniühing andis välja 2019. aasta üliõpilaspreemiad, mis on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks.
Enno Rebane andis preemia üle Kerdo Kütile ja Ranno Rannamäele.
Foto: Raivo Tiikmaa
Betooniühingu juhatus valis võitjad välja kolme Eesti kõrgkooli (Eesti Maaülikool, Tallinna Tehnikakõrgkool ja Tallinna Tehnikaülikool) esitatud betoonialaste lõputööde hulgast.
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.