• 12.06.19, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Omanikujärelevalve aitab ehitusel “kirjavigu” vältida

Solarise keskuse õnnetus juhtus just seetõttu, et oli kaks järelevalvet – üks vaatas paremale ja teine vasakule, kuni see õnnetu lagi alla kukkus, meenutas riiklikult tunnustatud ehitusekspert Teet Sepaste ühte Eesti ehitusajaloo kõige tuntumat fiaskot.
Teet Sepaste
  • Teet Sepaste
  • Foto: Veiko Tokman
Kuidas omanikujärelevalve teenuse kasutamisel karisid vältida ja milliseid uuendusi on omanikujärelevalves kaasa toonud uuenenud õigusaktid, rääkis Ehitusekspertiisibüroo OÜ juhataja Teet Sepaste Ehitusuudiste veebiseminaril.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.25, 16:34
Rohelisem fassaad Ruukkilt pakub esteetikat, kestvust ja väiksemat jalajälge
Tänapäevases arhitektuuris ei ole fassaad enam pelgalt hoone „nägu“, vaid osa selle identiteedist. Disain, vastupidavus ja jätkusuutlikkus on saanud võrdväärseteks väärtusteks. Ruukki disainprofiilid koos uute GreenCoat Pural BT pinnakatetega pakuvad arhitektidele ja arendajatele võimalust luua kestvaid, esteetilisi ja keskkonnasõbralikke fassaade.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele