Nordeconi kontserni kuuluva ettevõtte NOBE (Nordecon Betoon) Soomes registreeritud tütarettevõte sõlmis alltöövõtulepingu Raitinkartano kaubanduskeskuse ja kortermaja betoonkonstruktsioonide ehitamiseks.
Hoone ehitatakse Espoosse aadressile Länsituuli 10.
Rajatav kaubanduskeskus ja kortermaja tuleb kolme maa-aluse ja üheksa maapealse korrusega ning selles saab esimesel viiel korrusel olema 9000 ruutmeetrit kaubanduspinda. Järgneval seitsmel korrusel asuvad korterid.
Lepingu maksumus on 7,6 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks. Hoone betoonkonstruktsioonid valmivad 2020. aasta augustis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Fassaad on maja visiitkaart ning väga oluline osa hoone vastupidavusest ja väärtusest. Eesti kliimas peab välisviimistlus taluma vihma, lund, päikest ja suuri temperatuurikõikumisi, säilitades samal ajal oma välimuse. Just seetõttu on fassaadiplaadid muutunud üha kindlamaks valikuks nii uute majade ehitamisel kui ka vanemate hoonete renoveerimisel, kinnitavad terviklikke fassaadilahendusi pakkuva FixFas OÜ eksperdid.