Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ehitusmaterjalide Tootjate Liit sai uue juhatuse
Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit valis korralisel aastakoosolekul liidule uue üheteistkümneliikmelise juhatuse.
Juhatuse esimees on taas Meelis Einstein, Kunda Nordic Tsemendi tegevjuht. Meelis Einstein on juhtinud ehitusmaterjalide tootjate liitu ka aastatel 2011-2019.
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.