Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Sakretis peeti kõrgetasemelist Läti-Eesti ümarlauda tööturu teemadel
Eile toimus Järvamaal Mäos asuvas ehitusmaterjalitootjas Sakret Läti presidendi osalusel kõrgetasemeline Läti-Eesti ümarlaud, kus arutleti teemal „Tööturu arengusuunad“, teatas Sakret.
Kõigepealt viis Sakret Holdingi nõukogu esimees Andris Vanags läbi ringkäigu Sakretis, millele järgnes ümarlauavestlus Läti mõttekoja Certus nõukogu esimehe Daunis Auersi juhatamisel.
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.