Autor: Ehitusuudised • 9. aprill 2019

Betooniühing kuulutas välja üliõpilastööde võistluse

Eesti Betooniühing kuulutas välja betoonialaste kõrgkooli lõputööde võistluse. Betooniühingu üliõpilaspreemiad on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks ning valitakse Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.

„Eesti betoonehitus on endiselt muutuv ja arenev, väga laialdane tegevusala,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Tiit Roots. „Soovime, et tudengid oma valikutes ei unustaks meie suuri väljakutseid pakkuvat valdkonda,” lisas Roots.

Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemia on ette nähtud Eesti üliõpilastele asjakohaste lõputööde eest. Osaleda võivad kõigi Eesti kõrgkoolide üliõpilaste lõputööd.

Lõputöö peab olema seotud betooni või tema koostisosade või betoontoodetega, näiteks betooni/betoontoodete/betoonkonstruktsioonide kavandamine, projekteerimine, ehitamine vms.

Lõputööde esitamise tähtaeg on 7. juunil.

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast.

12 aasta jooksul on Betooniühingu üliõpilaspreemiaid saanud Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tartu Ülikooli üliõpilased.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785