• 19.03.19, 09:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maailma kõrgeim puitehitis valmis uudse paigaldustehnoloogia abil

Oslo lähistele maailma kõrgeima puitehitise Mjøstårnet püstitanud Moelven Limitre soovis lisaks hoone kõrgusele silma paista ka hoone unikaalse ja varemkatsetamata ehitustehnoloogiaga.
Maailma kõrgeim puitehitis valmis uudse paigaldustehnoloogia abil
  • Foto: Moelven Limtre
„Kõrvalseisjad arvavad ilmselt, et on ülimalt riskantne kasutada sellise mahuka ja prestiižsse projekti puhul uut koostetehnoloogiat,“ ütles Moelven Limtre juht Rune Abrahamsen. „Siiski olime valmis pärast palju aastaid väldanud arendustööd selleks sammuks valmis.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele