• 01.03.19, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Muinsuskaitses on tähtis väärikus

Kuigi muinsuskaitse ei tähenda hoonete ja rajatiste puutumatuna hoidmist, rõhutavadmuinsuskaitseameti restaureerimise ja arendusosakonna nõunik Dan Lukas ning ameti ehitismälestiste peainspektor Triin Talk, et väärikus vana vastu peab restaureerimisel siiski säilima.
Muinsuskaitses on tähtis väärikus
  • Foto: Erik Prozes
Kuigi muinsuskaitse ei tähenda hoonete ja rajatiste puutumatuna hoidmist, rõhutavad muinsuskaitseameti restaureerimise ja arendusosakonna nõunik Dan Lukas ning ameti ehitismälestiste peainspektor Triin Talk, et väärikus vana vastu peab restaureerimisel siiski säilima.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele