• 15.02.19, 15:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Toomas Annus võtab Merkost hiigeltulu

Merko Ehitus teatas, et maksab dividende 1 euro aktsia kohta, mis teeb dividenditootluseks 10,5 protsenti. Äripäev arvutas välja, kui suure kasu lõikavad sellest ettevõtte suuromanikud.
Toomas Annus
  • Toomas Annus
  • Foto: Eiko Kink
Kontserni suurim omanik on AS Riverito, kellele kuulub 12 742 686 aktsiat. Lõviosa ehk 65,32% Riveritost kuulub Kemtal Grupi kaudu Kemtal OÜ-le ja Toomas Annusele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.03.26, 13:54
QuickView seireplatvorm on end tõestanud nii suurtel kui väikestel ehitusprojektidel
Ehitusobjektidele mõõteseadmete paigaldamine ja monitooring on tänapäeval lahutamatu osa nii ehitus- kui ka taristuprojektidest. Selle abil jälgitakse konstruktsioonide liikumist, pinnase vajumist, keskkonnamõju ning kontrollmeetmete toimivust. Isegi väiksemad projektid võivad tekitada märkimisväärses koguses andmeid, mis pärinevad erinevatest mõõteseadmetest ja on esitatud eri vormingutes.

Enimloetud

1
Uudised
  • 04.03.26, 11:05
Galerii: Tallinna kerkib uus esinduslik hoone Grand Avenue
Euroopas levinud ajalootundlik esinduslikkus loodetavasti paistab hakkavat ka Eestisse jõudma
2
TOP
  • 06.02.26, 10:57
Ehitusfirmade Käibe TOP 100: 2025. aasta eristas võitjad ja kaotajad
Lisatud 2025. aastal 100 suurimat käivet teinud ehitusfirmat ja nende aastane kasv või kahanemine
3
Uudised
  • 26.02.26, 07:16
Fotod: selgus Mapri ehitatud maja vajumise põhjus
4
  • ST
Sisuturundus
  • 02.03.26, 10:30
Seitse suurimat viga ventilatsioonisüsteemi valimisel ja paigaldamisel
5
Uudised
  • 04.03.26, 10:49
Muuga Betoonelement: 50% turust kukkus kokku
6
Uudised
  • 03.03.26, 11:38
Leedu arendaja ehitab Tänassilma Logistikaparki võimsa külmlao

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele