Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Nordeconi juht: juba ühe objekti ebaõnnestumine mõjutab tulemust
Kuna ehitussektoris moodustavad kaks suuremat tegijat napi 20 protsenti turust, võib ühe objekti või aasta õnnestumine või ebaõnnestumine mõjutada oluliselt tulemust, rääkis Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller Äripäeva hommikuprogrammis.
Eelmisel nädalal teatas Nordecon mullusega võrreldes kahekordistunud kasumist. Ehitusettevõtte puhaskasumiks kujunes 3,8 miljonit eurot, 2017. aastal teeniti puhaskasumit 1,7 miljonit eurot.
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.