• 16.01.19, 10:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nordecon ehitab Maarjamõisa parkimismaja

Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte Nordecon Betoon brändinimega NOBE sõlmis lepingu Citypark Eestiga Tartu Ülikooli Kliinikumi parkimismaja projekteerimiseks ja ehitamiseks Tartusse Lunini tänavale.
Nordecon ehitab Maarjamõisa parkimismaja
  • Foto: Andras Kralla
Uus, ehitatav parkimismaja on kuuekorruseline, selle brutopind on 12 000m2, mahutades ära vähemalt 432 märgistatud parkimiskohta. Parkimismaja ehitus saab alguse 2019. aasta kevadel, mis on omakorda ettevalmistus Maarjamõisa meditsiinilinnaku III etapi ehitustöödega alustamiseks 2020. aastal.
Lepingu maksumus on 3,95 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks. Hoone valmib 2020. aasta aprillis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 14:13
Warmeco pakub tipptasemel klaasfassaadide täislahendusi eriti nõudlikele objektidele
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele