Ehitusuudised  • 14 jaanuar 2019
Jaga lugu:

Nordecon sõlmis Tapal 10miljonilise lepingu

Nordecon hakkab ehitama Tapale kaitseväe komplekteerimislinnakut, teatas ettevõte.

Ehitusfirma Nordecon logo Pärnu mnt hoonel.  Foto: Andres Haabu

Ehitustööd algavad selle aasta jaanuaris ning töö saab valmis 2020. aasta jaanuaris. Projekti maksumus on 10,7 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Tapale Loode 35 tuleb kaitseväe Tapa linnaku komplekteerimisala, näiteks universaalhallid majutuseks, toitlustamiseks, tehnika remontimiseks, aga ka teed, platsid, telkimisplatsid, estakaadid jmt, teatas Nordecon.

"Nordecon on Kaitseministeeriumi tellimusel ehitanud viimastel aastatel Tapa kaitseväelinnakusse mitmeid militaarobjekte. See on väga spetsiifiline ehitusvaldkond, milles omandatud kogemused tulevad kasuks kõikides teistes valdkondades. Tänu heale koostööle tellijaga ja rikkalikule varasemale kogemusele, usun, et ehitus kulgeb plaanipäraselt ning saame valmis komplekteerimisala tellijale üle anda juba aasta pärast," ütles Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma.

Nordecon on varasemalt ehitanud Tapa kaitseväelinnakusse toitlustuskompleksi (2017), neli kasarmut (2016–2018), hooldus- ja õppehalle, remondihalli ja varjualuseid (2017–2018).

Nordecon on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Kontserni 2017. aasta konsolideeritud müügitulu oli 231 miljonit eurot.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee