• 08.01.19, 17:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TMB müük kukkus läbi

Konkurentsiamet otsustas mitte lubada betoonelementide tootja TMB AS koondumist Prantsuse ettevõtte Consolis Groupiga, kuna nii tekiks turgu liigselt valitsev ettevõte. TMB juht Jaan Luts sõnas, et Consolis ei kavatse suure tõenäosusega otsust ka vaidlustada.
TMB juht Jaan Luts
  • TMB juht Jaan Luts
  • Foto: Liis Treimann
"Konkurentsiamet analüüsis Consolise tehtud avaldust ja leidis, et selline ühinemine ei ole lubatav. Tekib liiga suure turuosaga ettevõte, 40% ümber," sõnas Luts.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.11.25, 09:20
GEO-Instruments tõestab, et ka kõige nõudlikumates linnatingimustes saab ehitada targalt ja tulevikule mõeldes
Tallinna südamesse, otse sadama kõrvale, kerkib kaasaegne äri- ja elukondlik kvartal. Projekti arendab US Real Estate, ehitussüvendi peatöövõtjaks on Bildgren Ehitus ning automatiseeritud jälgimissüsteemide paigaldusel osales GEO-Instruments Polska – automatiseeritud geotehniliste, konstruktsioonide ja keskkonnaseire süsteemidele spetsialiseerunud ettevõte, mis pakkus terviklikku mõõtelahendust keerukate geotehniliste tööde teostamiseks kaevetööde toestamise käigus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele