• 12.10.18, 10:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Silikaat Grupi uue ärimaja ehitab Merko

Merko Ehitus Eesti ja Silikkat Gruppi kuuluv OÜ Aromare sõlmisid lepingu ärihoone projekteerimiseks ja ehitamiseks Tallinna Pärnu maanteele.
Silikaat Grupi uue ärimaja ehitab Merko
  • Foto: Silikaat Grupp
Lepingu raames ehitatakse kuuekorruseline kontori- ja kaubanduspindadega ärimaja koos kahekorruselise ja 300 autot mahutava parkimismajaga.
Aadressil Pärnu mnt 186 asuva ärimaja kuuel korrusel hakkab asuma 3500 m2 büroopinda, väljaulatuva osa kahel korrusel paiknema kaubanduspinnad.
„Ärimaja 12 000 ruutmeetrit kaubanduspinda on arendatud eesmärgiga jätkata Pärnu maantee sisutustänavat, millele annab kena lõpp-punkti peamiselt sisustus- ja kodukaupu pakkuv Järve Keskus. Uue ärihoone ankurrentnikuks on Ehituse ABC,“ sõnas Järve Keskuse tegevjuht Rome Arumaa.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Lepingu maksumus on ligikaudu 16 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.Tööd algavad 2018. aasta sügisel ja hoone valmib 2020. aasta märtsis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele