EfTEN Real Estate Fund III ehitab Lasnamäele Tähesaju City-sse aia- ja kodukaupade müüja Hortese tarbeks uue aianduskeskuse. Ehituse peatöövõtjaks on Mitt & Perlebach ning keskus avab oma uksed 2019. aasta kevadel.
Hortese uue aiakeskuse ehitab Mitt ja Perlebach
  • Foto: EfTEN
Nasdaq Balti börsi põhinimekirjas noteeritud EfTEN Real Estate Fund III investeerib aianduskeskuse ehitusse üle 5,5 miljoni euro. Aianduskeskuse ehitus tellitakse läbi EfTEN-i tütarettevõtte EfTEN Tähesaju tee OÜ, Hortes hakkab seda ettevõttelt rentima. 
Loe lähemalt Kinnisvarauudistest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele