Üle kahe aasta taas toimuva Äripäeva Kindlustuskonverentsi programmis on tänavu oluline osa tööõnnetuskindlustuse kohustuslikuks muutumine. Värskete juhtumite valguses on järjest enam tõusnud päevakorda küberriskide kindlustamine. Lisaks kuuled Kindlustuskonverentsil case-study´sid eri valdkondadest ja suuremate kindlustusjuhtumite analüüse.
12. oktoobril Lutheri Masinasaalis toimuv Äripäeva Kindlustuskonverents toob kokku ettevõtjad ja kindlustuskaitse pakkujad.
Ootame osalema ettevõtete riskide maandamise eest vastutavaid juhte ja spetsialiste. Eriliselt on fookuses:
EhitusKinnisvaraarendusPõllumajandusLogistikaTööstusKaubandus ja teenindusSamuti on oodatud kõik kindlustusseltsid ja kindlustusmaaklerid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Osalejad saavad kaasa rääkida, küsida ja arvamust avaldada tööõnnetuskindlustuse debatis riik-tööandjad-ametühingud; küberkaitse võimaluste ülevaate värskete lunarahanõuete taustal; kogemusi ja soovitusi läbi eri valdkondade case-study´de, näiteid ärivaldkonna suurematest kindlustusjuhtumitest Eestis. Tehakse ülevaade ettevõtete kindlustusturust ja uutest trendidest turul.
Kinnisvarauudiste korraldatud konverentsi programmi pani kokku Aira Tammemäe.
Praegu kehtib konverentsile registreerumiseks soodushind 229 eur. Pane ennast kirja SIIN.
Seotud lood
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.