Nordeconi kontserni kuuluva ettevõtte Nordecon Betoon (brändinimi NOBE) ja Mapri Ehituse konsortsium sõlmis lepingu Tartusse Sepa tänavale neljakorruselise kaubandus- ja büroohoone projekteerimiseks ja ehituseks.

- Nordecon Betooni juht Mait Rõõmusaar.
- Foto: NOBE
Hoone arendaja on HTR Support OÜ. Hoonesse tuleb netopinda 3 138 m².
Lepingu maksumus on 4,43 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks. Maja valmib 2019. aasta aprillis.
NOBE ehk Nordecon Betoon tegeleb ehituse peatöövõtu ja betoonitöödega 2000. aastast. Ettevõte ühines Nordeconi kontserniga 2005. aastal. Ettevõttes on 130 töötajat, neist 25 tegutseb Soome tütarfirmas Estcon OY.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.