Eeloleval nädalavahetusel otsitakse Tallinna Tehnikaülikoolis toimuval digitaliseerimise arendus- üritusel parimaid lahendusi ehitussektorile.
Digitaalehituse klastri juhatuse liige Merylin Rüütli.
  • Digitaalehituse klastri juhatuse liige Merylin Rüütli.
  • Foto: Andras Kralla
Garage48 Digital Construction Hackathon
Algab reedel, 6. aprillil kell 17.30 ideede esitlemisega.
Lõpeb pühapäeval, 8. aprillil, kui kell 20.00 tunnustatakse silmapaistvamaid meeskondi, kes 48 tunni jooksul on kõige edukamalt arendanud töötava prototüübi.
Žürii kuulutab välja võitja ning jagatakse mitmeid teisi eriauhindu.
Mentorid on Keit Paal, Indrek Moorats, Priit Rohumaa, Marek Õunamägi, Merylin Rüütli, Cesar Zeppini, Ergo Pikas, Tiit Hion, Andreas Roosson, Martin Verrev, Katharina Skolimowski ning Soome ehitusinnovatsiooni ehk KIRA-digi eestvedaja Teemu Lehtinen.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele