Puumerkki uue hoone ehitab Ehitustrust

Puidu ja puidupõhiste toodete hulgimüügiga tegelev ettevõte Puumerkki teatas uue büroo- ja laohoone ehitusest Tartu maakonda, Õssu külla .Hoone projekteerijaks on Sirkel&Mall ning ehitajaks Ehitustrust.

Tartu linna piirile Tallinna poolsele sissesõidule rajatav kahekorruseline büroo-ja laohoone valmib plaanide kohaselt tänavu septembris. Hoone kogupindala on 5398 m2. Monteeritavatest raudbetoonpaneelidest ja sandwich-paneelidest hoone esimesele korrusele tuleb avar näidistesaal koos abiruumidega, teisel korrusel hakkavad paiknema kontoriruumid.

Rajatava hoone ladustamistingimused võimaldavad Puumerkkil laiendada tootesortimenti ja pakkuda kiiremaid tarnetingimusi Lõuna-Eesti koostööpartneritele. Ettevõtte praeguses laohoones aadressil Teguri tn 28a on tootesortiment peamiselt keskendunud ehitus- ja mööbliplaatidele. Uue hoone valmimisega laieneb sinna puitmaterjalide laiem tootevalik, mis omakorda muudab oluliselt ka laopinnal ladustavate kaupade hoiustamise tingimusi. 

Puumerkki sõlmib hoone väljaehitamiseks ja rendiks lepingu Mehhanisaator OÜ -ga.

AS Puumerkki on puidu ja puidupõhiste toodete hulgimüüja, mis pakub toote- ja teenuslahendusi tööstustele, ehitajatele ja kaubandusettevõtetele üle Eesti. 

Ettevõtte teine laoterminal asub Rae vallas, Harjumaal, Jüri tehnopargi külje all.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed