Pärnumaale Sauga valda kerkiv Linnapiiri elamurajoon tähistab täna sarikate alla saamist. Järgmise aasta lõpuks valmiva 28 elamust koosneva tervikliku Linnapiiri elamurajooni kogumaksumuseks kujuneb ligi viis miljonit eurot.
Pane tähele!
Tänavu 18. aprillil teistkordselt toimuval Kinnisvaraarenduse konverentsil anname ülevaate arendusturul toimuvast ja toome kuulajateni oluliste kinnisvaraarenduste tulevikuperspektiivid.
Näpunäiteid kuidas väljaspool Tallinna kinnisvara arendades on võimalik ellu jääda, annab LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing.
Linnapiiri rajooni kerkivad ühekordsed elamud on 124 ruutmeetri suurused ja nende juurde kuuluvad 1600-1700 ruutmeetrised krundid. Majade hind jääb vahemikku 155 000-159 000 eurot.
Tavapärasele majade müügile lisaks pakub LVM Kinnisvara ka uudset koduvahetust võimalust Linnapiiri elamutele, kus korteriomanikud saavad oma vana kodu uue elamu vastu vahetada. Linnapiiri elamurajooni arendajaks ja müüjaks on LVM Kinnisvara, ehitajaks Ardis Ehitus. Elamud on projekteerinud Control AB.
LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, millel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Ettevõttel on hetkel müügis 1400 kinnisvaraobjekti 130 miljoni euro väärtuses.
Seotud lood
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.