RB Raili tehniliseks juhiks nimetati Mart Nielsen

Foto: Helena Evert, Tele2 Eesti personalidirektor

Alates 19. aprillist asub RB Rail ASi tehnilise juhi ja juhatuse liikme ametikohal tööle Mart Nielsen. Nielsen on kaheksas eestlane, kes RB Rail ASi meeskonnaga on liitunud.

Mart Nielsen on tehnoloogiahalduse valdkonna spetsialist, kellel on suur kogemustepagas infotehnoloogia, telekommunikatsiooni ja panganduse alal. Ta on juhtinud meeskondi mitmekultuurilises keskkonnas, rajanud ja uuendanud organisatsioone, loonud võrgustikke ja hallanud igapäevategevusi.

Viimased neli aastat on ta juhtinud Swedbanki taristuarendust, kus põhifookus oli olnud digitaalsel üleminekul, mis hõlmab nii strateegiat ja arhitektuuri kui ka taristuarendust ning automatiseerimist.

Enne seda töötas Mart Nielsen 12 aastat Eesti ja Baltimaade tehnilise uuenduse juhi ja juhatuse liikmena telekommunikatsiooniettevõttes Tele2, kus ta aitas turule jõudnud idufirma muuta konkurentsivõimeliseks, kvaliteetseks ja täisväärtuslikuks üleriigilise ulatusega telekommunikatsioonioperaatoriks.

„Ühisettevõte RB Rail AS on tõeliselt Baltikumi-ülene ettevõte ja meil on hea meel tervitada eestlast Mart Nielsenit kui oma juhatuse liiget ja tehnilist juhti, eriti praegu, kui kogu tegevuse fookus on kõigis kolmes riigis Rail Baltica projekteerimisel. Tehnilise juhi ülesandeid täites on tema varasem Põhja-Euroopa eri riikides saadud projektiplaneerimise, uuendamis- ja digitaliseerimiskogemus Rail Baltica projektile kahtlemata väärtuslik," tervitas RB Rail ASi tegevjuht Baiba Rubesa Mart Nielsenit.

RB Rail ASi juhatus koosneb neljast liikmest, kes nimetatakse ametisse kolmeks aastaks. Juhatuse ülejäänud kolme liiget on tegevjuht Baiba A. Rubesa, operatsioonide juht Kaspars Rokens ja finantsjuht Ignas Degutis.

 

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785