Das Haus kerkib ühisrahastuse toel

Süda tänava ja Pärnu mnt vahelisele alale kerkiva elamu- ja ärikvartali Das Haus arendaja Novira Capital annab ühisrahastusportaali Argeld investoritele võimaluse projektis osaleda, teatas ettevõte.

Das Hausi ühisrahastuses osalemisest huvitatud väikeinvestorid saavad võimaluse investeerida elamukvartali ehitusse Tallinna südalinnas. Pakutava investeeringu tootlus on kümme protsenti, tagatis on nõudepant hüpoteegiga tagatud laenule ning minimaalne investeeringusumma on 100 eurot.
 
Argeldi juhatuse liikme Jaak Raidi sõnul on innovaatiline, et suure kvartali rajamiseks kaasatakse kapitali läbi ühisrahastuse ning ka klientidel on võimalik investorina projektis osaleda. „Argeldi eripära on see, et Argeld rahastab projekte vajaminevas mahus olenemata sellest, kas investorid märgivad kaasatava summa täis,“ lisas Raid.
 
Novira Capitali arendatav Das Haus juba kerkib ning YIT on alustanud ehitusega. Kaasatav summa kasutatakse arendustegevuseks. Juba enne ehitustööde algust olid Das Haus elamukvartali pindadest ligi veerand müüdud.
 
Novira Capital rajab Pärnu mnt 29, 31, 33 ja P. Süda 4 aadressile neljast arhitektuurselt eristuvast hoonest koosneva elamukvartali koos kaubanduspindade, restorani ning apartement-hotelliga. Tervikuna arendatava hoonetekompleksi brutopind on ligi 28 000 ruutmeetrit.
 
Ühisrahastusportaal Argeld finantseerib kinnisvaraarendusi Tallinna ja Riia hinnatud piirkondades. Argeld on rahastanud ligi 25 miljoni euro väärtuses kinnisvaraprojekte keskmise tulususega 11.6 protsenti.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed