Eva Kiisler • 1 märts 2018

Vaata pilte: toimus Ehituse tehnoloogiakonverents 2018

Kinnisvaraettevõtte Kapitel ja Digitaalehituse klastri juhatuse liige Indrek Moorats.   

Eile toimus Tallinnas Öpiku maja konverentsikeskuses Ehituse tehnoloogiakonverents 2018 "E-ehitusega edukaks".

Tänavuse tehnoloogiakonverentsi fookus oli kaasaegsete lahenduste kasutamisel nii ehitamisel kui ehitistes, ehitusinfo juhtimisel BIM meetodil ja e-ehituse ühtse klassifikatsioonisüsteemi loomisel. 

Esinesid Baltimaade ühe suurima kinnisvaraettevõtte Kapitel ja Digitaalehituse klastri juhatuse liige Indrek Moorats, Merko Ehitus Eesti BIM mudelprojekteerimise insener Kristjan Tüvi, Tieto nutihoonete valdkonnajuht Reetta Ruusunen, inseneri- ja konsultatsiooniettevõtte Infragate Eesti juhatuse liige Urmas Aaskivi, INTELSYSi ehitusvaldkonna arendus- ja turundusjuht Jaan Saar, Soome digiehituse programmi KIRA-digi tegevjuht Teemu Lehtinen, Rand&Tuulbergi BIM-koordinaator Margus Riimann,Nordeconi BIM arenduse projektijuht Miina Karafin ja IB Arro & Agasild Inseneribüroo juhatuse liige Alari Arro.

Lisaks ettekannetele peeti aruteluring Eesti e-ehituse ühtse klassifikatsioonisüsteemi loomisest. Arutelus osalevad Tallinna Tehnikakõrgkooli lektor Pille Hamburg, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi digitaalehituse valdkonnajuht Risto Vahenurm, Norceconi tehniline direktor Tormi Müür ja Maanteeameti arendustalituse analüütik Leeni Langebraun.

Konverentsi modereeris Novarc Groupi juhatuse liige ja ekspordidirektor Virgo Sulakatko. Konverentsile kogunes ligi sada osalejat.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785