Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ettevõtja: kasvusoov viib välisturgudele
Kui Eesti turg hakkab kitsaks jääma, tasub OÜ Corle juhi Timo Pärli sõnul vaadata piiri taha.
Foto: Pixabay
Elektri- ja telekommunikatsioonivälisvõrkude ehituse ja hooldusteenuse teostaja OÜ Corle juhi Timo Pärli sõnul on nende äri mõjutavaks positiivseks märksõnaks olnud see, et tänu erinevatele ELi toetustele on võrke üsna palju ehitatud, mis on andnud ettevõttele tööd ja võimalust kasvada – ollakse üheks suuremaks tööde teostajaks. Ettevõtte tegevust mõjutavatest probleemidest toob ta välja tööjõuga kaasneva - kvalifitseeritud oskustööjõudu leida on keeruline.
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.