TOPi ehitusfirmad tunnistavad, et tööd on palju, kohati ehk liigagi palju – kõiki töid pole võimalik vastu võtta. Samas ei kiirustata inimesi juurde palkama, kuna pole kindlust, mis ehitussektori mahtudega järgnevatel aastatel juhtuda võib.
Ehituses on tööd rohkem, kui jõutakse teha
  • Foto: Andres Haabu
Ettevõtte möödunud aasta majandusaruandest saab lugeda, et tegevus on käivitunud tänu tarnijate ja tellijate usaldusele hästi ning tulemused ületanud eesmärgiks seatut. Ka 2016. aastal jätkus firma areng ning saavutatud tulemusi hinnatakse heaks - müügitulu kasvas planeeritud 27 protsendi asemel 62 protsenti, tänu millele on jõutud käibelt Eesti juhtivate katusefirmade hulka.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.07.26, 11:00
Eestlaste loodud nutikas ventilatsiooniseade paneb sisekliima tubade kaupa elama
Airi ventilatsioonisüsteemi looja Indrek Anseli sõnul ei otsi teadlik koduomanik tänapäeval pööningule lihtsalt mürisevat torustikku, vaid intelligentset terviklahendust. Eestis välja arendatud Airi süsteem viib ventilatsiooni uuele tasemele, juhtides sisekliimat täielikult automaatselt ja ruumipõhiselt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele