T1 Mall of Tallinna ei rajata mitte tavapäraselt korrus korruse haaval alt üles ehitades, vaid tööde järjekord on kulgenud hoopis horisontaalis, et kõiki töid saaks teostada korraga.
130 000 ruutmeetrit brutopinda, 7,2 meetri kõrgused korrused, ligi viiemeetrised vaateaknad, 35 meetri kõrgune aatrium ja 45 meetrise läbimõõduga vaateratas katusel on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad aasta pärast avatavat megakeskust.
Seotud lood
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.