Nordeconi kontserni kuuluva ettevõtte Nordecon Betoon (brändinimega NOBE) ja Eventus Ehituse konsortsium sõlmis Omnivaga lepingu 13 000 m2 pinnaga logistikakeskuse ehitamiseks Tallinna külje alla Rae valda.
Omniva hanke võitis NOBE
  • Foto: Riini Saluri, Omniva personalijuht
Põhiosas tuleb logistikakeskuse hoone ühekorruseline, väiksem kontoritiib on kahekorruseline.
Lepingu maksumus on ligikaudu 10 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks. Tööd valmivad 2018. aasta sügiseks.
NOBE juhatuse liige Magnus Velling ütles pressiteates, et Omniva logistikakeskus on oma mahu, keerukuse ja ehitustempo poolest töövõtjale korralik väljakutse.
"Eventus Ehitusega on seljataga mitu ühist edukat ehitusprojekti ja kokkutöötanud meeskonnad, seega oleme veendunud, et eesootav töö on igati jõukohane ning ootame põnevusega starti," rääkis ta.
Täpsemalt kerkib kerkib riigifirma uus logistikakeskus Lehmja külla Pähklimäe teele. Krundi ostis Eesti Post mullu sügisel ning selgitas toona, et luua tahetakse Baltikumi kaasaegseim ja parim logistikakeskus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.06.26, 11:21
Eesti ettevõtja ehitas Lätis mõisa varemetest üles
Ikla ja Riia vahelise tee ääres aastaid varemetes seisnud Svētupe mõisakompleks on saanud Eesti ettevõtja eestvedamisel uue hingamise.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele