• 18.09.17, 13:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Merko korrastab büroohoone Oslos

Eelmisel nädalal sõlmiti Merko Ehituse kontserni kuuluva Peritus Entreprenør AS ja Pecunia AS-i vahel leping Akersgata 8 büroohoone renoveerimiseks ja ümberehituseks Oslos.
Merko korrastab büroohoone Oslos
Akersgata 8 on 9-korruseline büroohonne Oslo kesklinnas Norra parlamendi vahetus läheduses, kus hakkab asuma õiguskantsleri (The Ombudsman) büroo.
Lepingu maksumus on ligikaudu 6,4 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Tööd teostatakse ajaperioodil september 2017 kuni märts 2018.
Peritus Entreprenør AS (peritus-entreprenor.no) Norra ehitusettevõte, mis teostab üldehitustöid. Ettevõte kuulub AS Merko Ehitus kontserni alates 2016.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.05.25, 12:16
Praktiline ülevaade: kuidas valida õige looduskivi teedele ja terrasside
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele