• 18.09.17, 10:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

BauEst tuli suurest kahjumist välja

Üle-Eestiliselt tegutsev ehitusfirma BauEsti käive langes, aga ettevõte suutis suurest kahjumist välja tulla ja veidi kasumit teenida.
BauEst tuli suurest kahjumist välja
Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et elamute ja teiste hoonete ehitusega tegeleva BauEst OÜ müügitulu langes mullu 4 protsenti, 7,30 miljoni euroni. Ärikasum ulatus 22 471 euroni, veel 2015. aastal saadi 539 645 eurot kahjumit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele